Jegyezz meg
[ Elfelejtett jelszó ]
 
 
Árfolyamok
1 CHF 287,44 HUF
1 EUR 323,72 HUF
1 USD 286,66 HUF
    Biztosítási szótár
    

Aktuális

 

 
 
Aegon 1000-es klub
 
 
Az Aegon 1000-es klub rendezvényére idén is meghívást kaptunk, melyen az MIC Biztosítási Alkusz Kft. képviseletében Kissné Szabó Teréz igazgatónő vett részt, aki igazgatóságával az Aegon lakástakarék és lakásbiztosítási termékek értékesítésében az élen jár.

A rendezvény 2017. június 9-én került megrendezésre a Dumaszínházban, melyen a vidám előadás mellett díjak is átadára kerültek.
Gratulálunk Kissné Szabó Teréz igazgatónőnek!

 

 

 

 

2017-06-13


 



Kedves Munkatársak!

Elkészült az emlékeztető az Osztrák Köztársaság Tiszteletbeli Konzulátusi megnyitójáról!

A feljegyzés itt olvasható! (katt)

További képek megtalálhatók az Életképek galériában.

2017-06-02


FSI Vezetői továbbképzés
2016. november 14-16.




Szűcsné Blahó Erika és Dr. Kisariné Kemencei Anna munkatársunk összefoglalója:

Összefoglaló 1
Összefoglaló 2

2016-11-22


 

Negyedéves verseny díjátadó 2016

2016. január 12.



Gratulálunk a Pénzdíjas és Utazási Verseny jutalmazott helyezettjeinek!

1. Kovács Tünde
11. Valiné Haller Éva Erzsébet 21. Vakli Adrienn
2. Gál Ákosné 12. Telek Zoltánné 22. Bosák Attila
3. Kun Tiborné 13. Heinekné Vereckei Mária 23. Dévai-Horváth Krisztina
4. Ambrus-Varga Józsefné 14. Szedmák László 24. Kamper Irén
5. Sallainé Mosch Judit 15. Schneider Aladárné 25. Zoltánné Dr. Deim Edit
6. Bosák Attiláné 16. Hordósné Koczka Marianna 26. Tisza Kamillla Zsuzsanna
7. Kondás Lajos 17. Jágnecs Miklósné 27. Szabó Kovács János
8. Kissné Szabó Teréz 18. Szedmákné Benke Katalin 28. Dévényi Csaba
9. Márkusné Szőke Ildikó 19. Dévai Gábor 29. Dénesné Nagy Andrea Anikó
10. Csapó Katalin 20. Koczka Tiborné 30. Toldi Mária Katalin



Negyedéves verseny díjátadó 2015

2015. október 13.



Gratulálunk a Pénzdíjas és Utazási Verseny jutalmazott helyezettjeinek!

1. Bosák Attiláné 11. Dévai Gábor 21. Tormáné Mulik Márta
2. Kovács Tünde 12. Lengyelné Csete Szilvia 22. Nagy Gábor
3. Ambrus-Varga Józsefné 13. Kissné Szabó Teréz 23. Kispál Mónika Hajnalka
4. Gál Ákosné 14. Mader Istvánné  
5. Sallainé Mosch Judit 15. Márkusné Szőke Ildikó  
6. Vakliné Haller Éva Erzsébet 16. Tercsi Lászlóné  
7. Várbíró Lajos 17. Karsai István  
8. Vincze Józsefné 18. Zoltánné Dr. Deim Edit  
9. Kamper Irén 19. Keresztesi István  
10. Dévai-Horváth Krisztina 20. Hordósné Koczka Marianna  



Negyedéves verseny díjátadó 2015

2015. július 7.

Gratulálunk a Pénzdíjas és Utazási Verseny első 30 jutalmazott helyezettjének!

1. Kovács Tünde 11. Várbíró Lajos 21. Jakabné Berhés Ildikó
2. Gál Ákosné 12. Sallainé Mosch Judit 22. Kiss Erzsébet Gabriella
3. Csörgő Brigitta 13. Vakliné Haller Éva Erzsébet 23. Heinekné Vereckei Mária
4. Kissné Szabó Teréz 14. Bosák Attila 24. Cszupponé Balyi Piroska
5. Pál József 15. Kamper Irén  25. Vincze Józsefné
6. Vágó Jánosné 16. Ecsediné Bősze Anita 26. Karsai István
7. Bosák Attiláné 17. Hajduné Borbényi Lenke 27. Kéri Zita
8. Ambrus-Varga Józsefné 18. Telek Zoltánné 28. Kozár Jánosné
9. Kardos Bálint 19. Dévai-Horváth Krisztina 29. Szedmák László
10. Zagyva Zoltánné 20. Márkusné Szőke Ildikó 30. Keresztesiné Czuppon Rita




Negyedéves verseny díjátadó 2015

2015. április 14.

Gratulálunk a Pénzdíjas és Utazási Verseny első 30 jutalmazott helyezettjének!

1. Heinekné Vereckei Mária 11. Lernerné Jászsági Emese 21. Kispál Mónika Hajnalka
2. Bognár Ernőné 12. Ambrus-Varga Józsefné 22. Dévai Gábor
3. Kovács Tünde 13. Bosák Attiláné 23. Dévai-Horváth Krisztina
4. Gál Ákosné 14. Jakabné Berhés Ildikó 24. Márkusné Szőke Ildikó
5. Csapó Katalin 15. Jágnecs Miklósné 25. Hermán Sándor
6. Sallainé Mosch Judit 16. Kamper Irén 26. Feketéné Tóth Melinda
7. Kardos Bálint 17. Tisza Kamilla Zsuzsanna 27. Kissné Szabó Teréz
8. Kissné Bognár Viktória 18. Hermán-Jámbor Gabriella 28. Szedmákné Benke Katalin
9. Telek Zoltánné 19. Held Norbert Péter 29. Kondás Lajos
10. Kovács Miklós 20. Szedmák László 30. Vincze Józsefné




Féléves verseny díjátadó



Június végével lezárult a féléves versenyünk, melyben az első 30 munkatársat (amennyiben teljesítette a feltételeket) pénzjutalomban részesítettük, az első 18 munkatársat pedig táblagéppel jutalmaztuk.

Június 8-án egy országos meetinggel egybekötve megtartottuk eredményhirdetésünket, melyen okleveleket és a táblagépeket adták át Günter Forsnter ügyvezető igazgató úr és Vereckei Zoltán hálózat igazgató úr nagy lelkesedéssel a győztes munkatársaknak, akiknek ezúton is szeretettel gratulálunk! 

1. Kovács Tünde 11. Dévényi Csaba 21. Ecsediné Bősze Anita
2. Kardos Bálint 12. Dévai Gábor 22. Tisza Kamilla Zsuzsanna
3. Gál Ákosné 13. Tercsi Lászlóné 23. Mikecz István
4. Kondás Lajos 14. Kispál Róbert János 24. Tóth Szilvia
5. Ambrus-Varga Józsefné 15. Csapó Katalin 25. Parádi István
6. Bosák Attiláné 16. Szedmák László 26. Nagyné Kovács Emília
7. Telek Zoltánné 17. Tarsoly László Sándorné 27. Vakliné Haller Éva Erzsébet
8. Márkusné Szőke Ildikó 18. Kissné Szabó Teréz 28. Pintér József
9. Sallainé Mosch Judit 19. Heinekné Vereckei Mária 29. Balásy Botond
10. Vágó Jánosné 20. Nagy Gábor 30. Kómár Jánosné


Lezárult a Jubileumi verseny! 

Ezúton is gratulálulnk a Jubileumi verseny utolsó negyedéves kitüntettetjeinek, valamint az utazási verseny nyerteseinek!

Íme a IV. negyedéves nyertesek, akik pénzjutalomban részesülnek:

1. Gál Ákosné
2. Kovács Tünde
3. Ambrus-Varga Józsefné
4. Stuchlik László
5. Kardos György
6. Sallainé Mosch Judit
7. Márkusné Szőke Ildikó
8. Bodnár Sándor
9. Lengyelné Csete Szilvia
10. Dévényi Csaba
11. Kissné Szabó Teréz
12. Telek Zoltánné
13. Bognár Ernőné
14. Csipes Zsuzsanna
15. Bosák Attiláné
16. Dóró Tünde
17. Kardos Bálint
18. Vakliné Haller Éva Erzsébet
19. Held Norbert Péter
20. Dévai Gábor
21. Ecsediné Bősze Anita
22. Hordósné Koczka Marianna
23. Kovács Attila
24. Szeifert Kata Zsóka
25. Csapó Katalin
26. Harsányi Mónika
27. Sánta István
28. Vágó Katalin
29. Hága Mihályné
30. Szekér Zsoltné

Szívből gratulálunk az utazási verseny győzteseinek is és jó utat kívánunk:

1. Stuchlik László
2. Gál Ákosné
3. Kardos György
4. Kovács Tünde
5. Ambrus-Varga Józsefné
6. Márkusné Szőke Ildikó
7. Sallainé Mosch Judit
8. Bodnár Sándor
9. Dévényi Csaba




2014.01.29.


Megvannak a Jubileumi verseny 3. negyedéves győztesei!

2013. 10.08-én 14:00-tól az MIC Kft. vezetése összehívta az MIC 15 éves jubileumi versenyének harmadik negyedéves győzteseit és ünnepélyes keretek között átadásra kerültek az oklevelek.

A nyerteseknek gratulálunk és hasonló sikereket kívánunk mindenkinek az utolsó negyedévre is!

1. Kardos György
2. Stuchlik László
3. Sallainé Mosch Judit
4. Gál Ákosné
5. Kovács Tünde
6. Dévényi Csaba
7. Ambrus-Varga Józsefné
8. Kardos Bálint
9. Márkusné Szőke Ildikó
10. Bodnár Sándor
11. Szabó Kovács János
12. Szabó Kovács Jánosné
13. Tercsi Lászlóné
14. Nyilas Antalné
15. Kissné Szabó Teréz
16. Hordósné Koczka Marianna
17. Telek Zoltánné
18. Tóth Veronika
19. Bosák Attiláné
20. Szedmák László
21. Dóró Tünde
22. Palatinus Tamás
23. Csipes Zsuzsanna
24. Mina Péter
25. Lengyelné Csete Szilvia
26. Nagyné Kovács Mónika
27. Mező Erzsébet
28. Csapó Katalin
29. Dévai Gábor
30. Nagy Géza

2013.10.10.

Megvannak a Jubileumi verseny 2. negyedéves győztesei!

2013. 07.23-én 14:00-tól az a megtisztelő feladat jutott az ügyvezetésnek, hogy összehívja az MIC 15 éves jubileumi versenyének második negyedéves győzteseit és ünnepélyes keretek között kitüntesse őket.

A nyerteseknek gratulálunk és hasonló sikereket kívánunk mindenkinek a harmadik negyedévre is!

1. Stuchlik László
2. Gál Ákosné
3. Kovács Tünde
4. Ambrus-Varga Józsefné
5. Márkusné Szőke Ildikó
6. Tarsoly László Sándorné
7. Bodnár Sándor
8. Kardos György
9. Bognár Ernőné
10. Telek Zoltánné
11. Dévényi Csaba
12. Czuppon István
13. Sallainé Mosch Judit
14. Vakliné Haller Éva Erzsébet
15. Kamper Irén
16. Dévai Gábor
17. Bosák Attiláné
18. Kovács Adrienne Ildikó
19. Kácser Ildikó
20. Gelei Sándor
21. Hordósné Koczka Marianna
22. Szedmák Lászlóné
23. Szekér Zsoltné
24. Held Norbert Péter
25. Hága Mihályné
26. Zsolnai Melinda
27. Bencze László
28. Veres Krisztina
29. Bartha-Csabai Flóra
30. Csapó Katalin

2013.07.31.

Vezetőképző Törökországban

Cégünk idén is megtartotta összevont vezetői továbbképzését 2013. május 11-18. között.
A helyszín ismét Antalya - Belek, és az ötcsillagos Riu Kaya Hotel.
Képek megtekintehtők itt!
A Munkatársak a zárórendezvényen kedves kis verssel ajándékozták meg az előadói és szervezői gárdát, íme:

Versike az FSI I. teamtől

Elindultunk remegve,
Röpülve az egekbe,
Megérkeztünk Belekbe
A Riu Kaya Hotelbe.
Ránézve a tengerre,
Az órarendet meglesve,
Gondolkodtunk merengve,
Lesz-e színünk péntekre?
Fütyülve a melegre,
Kivetítőt követve,
Új célokat kitűzve,
Figyeltünk a teremben.
Szolgáltatást élvezve,
Koktélokat keverve,
Perdültünk a parkettre,
S ágyba estünk éjfélre.
Kérdéseket feltéve,
Válaszokat remélve,
Az infókat beszedve,
Indulunk az üzletbe!
Kedves remek Vezér sereg!
Köszönjük-e vidám hetet,
Ígérjük az egekre,
Mind itt leszünk jövőre!

Köszönjük Nektek a kedves sorokat!

Egy éves a mátraházi szeminárium!

Ez alkalomból jubileumi szeminárium került megrendezésre 2013. április 6-7-én.
A képek megtekinthetők itt!

2013.05.02.


Megvannak a Jubileumi verseny első negyedéves helyezettjei!

2013. 04.09-én 14:00-tól az a megtisztelő feladat jutott az ügyvezetésnek, hogy összehívja az MIC 15 éves jubileumi versenyének első negyedéves győzteseit és ünnepélyes keretek között kitüntesse őket.

A díjkiosztón Pongó Judit az MIC Kft. irodavezetője felolvasta a kiszámított versenypontok alapján járó pénzjutalmakat is.
A nyerteseknek gratulálunk és hasonló sikereket kívánunk mindenkinek a következő negyedévre is!

1. Stuchlik László
2. Kardos György
3. Kovács Tünde
4. Gál Ákosné
5. Ambrus-Varga Józsefné
6. Márkusné Szőke Ildikó
7. Bosák Attiláné
8. Hordósné Koczka Marianna
9. Bodnár Sándor
10. Vakliné Haller Éva Erzsébet
11. Kardos Bálint
12. Telek Zoltánné
13. Fülöpné Molnár Eszter
14. Mikecz Máté
15. Held Norbert Péter
16. Csipes Zsuzsanna
17. Kamper Irén
18. Mikecz István
19. Szabó Kovács Jánosné
20. Tarsoly László Sándorné
21. Hága Mihályné
22. Kozmáné Zsíros Krisztina
23. Sánta Ottó
24. Tóth Veronika
25. Szekér Zsoltné
26. Koczka Tiborné
27. Wichnalek Józsefné

2013.04.10.



Gratulálunk a hajóútas vezetőképző első három helyezett nyertes igazgatónőjének:

1. Kovács Tünde
2. Gál Ákosné
3. Ambrus-Varga Józsefné

Gratulálunk továbbá a legjobb 5. pozíciós munkatársnak: Bosák Attilánénak, aki azóta a 678-as igazgatóság igazgatónője,

a legjobb 4. pozíciós munkatársnak: Csapó Katalinnak a 363-as igazgatóságból, valamint

a legjobb 3. pozíciós munkatársnak: Hordósné Koczka Mariannak a 335-ös igazgatóságból!

Munkájukhoz további sok sikert kívánunk!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012.07.11.


 


Kedves Munkatársak!

A Grawe kérését tolmácsolva felhívjuk a figyelmet arra, hogy a biztosítási összeget MINDEN esetben ki kell tölteni az ajánlaton!

Ha nem találjátok a tarifatáblában, akkor kérdezzetek rá akár a strukinál, akár a Grawe-nál, vagy egy kompetens személynél, de nem maradhat üresen!

Köszönjük az együttműködést!

 

 

Még színvonalasabb oktatás Devecserben

 

Nagy értékű adományok átadására került sor 2011. március 4-én pénteken a devecseri iskolában. A tanítás színvonalát emelő oktatási segédeszközöket az MIC Biztosítási Alkusz Kft., valamint partnere, a GRAWE Életbiztosító Zrt. ajánlotta fel.

Az adományozási akció létrejöttéről a következőket mondták el a cégek legmagasabb szintű vezetői:

     A felvetés az MIC Biztosítási Alkusz Kft.  hálózat igazgatójától, az átadáson személyesen is jelen lévő Vereckei Zoltántól indult az MIC szokásos éves karácsonyi kongresszusán, ahol mind a 200 tag egyhangúlag a kedvezményezés mellé állt – mesélte Stuchlik László, az MIC Alkusz igazgatója.

     Ehhez csatlakozott a Grawe, amelynek elnök-vezérigazgatójától, dr. Hochmann Andrástól megtudtuk, hogy ars poeticájuknak megfelelően most is a gondoskodást, a családok, az emberek jövőjét tartva szem előtt tették meg felajánlásukat, hiszen Devecserben és környékén is vannak biztosítottaik, bár szerencsére őket nem érte közvetlen kár. A társadalmi felelősségvállalásban ezzel az adományozással kívántak részt venni. Az adománygyűjtő akciót a Grawe konszern elnök vezérigazgatója, Dr. Othmar Ederer is támogatta. Részükről még annyit tettek hozzá az akció sikeréhez, hogy felajánlották: amekkora összeget összegyűjtenek, azt a Grawe megduplázza.

     Az összegyűlt pénzadományokat is a felajánló cégek „váltották be” azokra a nagy értékű taneszközökre, amiket az iskola kért. Így valóban hiánypótló, korszerű eszközöket vehettek át nagy örömmel az iskola igazgatója, Eszterhainé Fatalin Ilona a helyi média jelenlétében.

     Az átadást követően az igazgatónő köszönetét fejezte ki a nagy értékű segítségért, majd tájékoztatta az adományozókat az iskola jelenlegi helyzetéről.

     Az adományozóknak hálásan köszönjük, hogy hozzájárultak ahhoz, hogy városunk iskolája a külső megszépülés után belsőleg is meg tudjon újulni.

 

Részlet a Devecseri Újság 2011. márciusi számából.

Képek az örömteli eseményről megtekinthetők itt.


 

Keresés



Nyugdíjprogram
adójóváírással!
Részletek itt!

AEGON Lakástakarék